Opcje przeglądania

Wkręty ciesielskie

Możesz u nas zakupić wysokiej jakości wkręty ciesielskie. Dzięki nim Twoja praca z drewnem stanie się jeszcze bardziej komfortowa i precyzyjna. Zapoznaj się z dostępnymi wariantami produktów i wybierz odpowiednią opcję dla siebie. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami, aby otrzymać szczegółowe informacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Czym są wkręty ciesielskie?

Wkręty konstrukcyjne do drewna to podstawowy element łączeniowy dla konstrukcji szkieletowych. Za ich sprawą możliwe jest mocowanie między innymi: krokwi, kontrłat, łat oraz więźb dachowych. Wykonane z bardzo wytrzymałej stali produkty złączne dzielą się na: 

  • wkręty z pełnym gwintem,
  • wkręty podkładkowe,
  • wkręty stożkowe,
  • wkręty do łączników ciesielskich,
  • wkręty ciesielskie dystansowe.

Spora liczba wariantów wkrętów ciesielskich sprawia, że z pewnością znajdziesz produkty idealne do pracy, którą wykonujesz. 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze śruby ciesielskie?

Wkręty ciesielskie Torx w przypadku naszego sklepu to produkty sygnowane logami wyłącznie renomowanych producentów. Masz zatem gwarancję ich najwyższego poziomu wytrzymałości. Dodatkowym atutem naszej oferty jest również atrakcyjny cennik. Zakup nawet większej liczby śrub ciesielskich nie spowoduje więc, że mocno obciążysz swój budżet. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl