Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wkręty farmerskie

Wiele robót budowlanych zakłada łączenie różnego rodzaju materiałów, aby osiągnąć zamierzony efekt. Częstym zestawieniem widocznym w wielu krajach świata są elementy metalowe oraz blachy połączone z drewnianą konstrukcją, wykonaną z belek i słupów o różnych parametrach. Doskonałym narzędziem do wykonywania tego typu połączenia są wkręty farmerskie, pozwalające w prosty i niezwykle wydajny sposób połączyć poszczególne materiały.

Znaczne obniżenie wymaganego czasu pracy

Podczas różnego rodzaju prac często powstaje problem z wydajnością, wynikający z przymusu wywiercenia otworu, a dopiero następnie umieszczenia w nim stosownego elementu łączącego. W przypadku zawartych w naszej ofercie wkrętów farmerskich mamy możliwość oszczędzenia czasu, gdyż każdy z prezentowanych produktów jest samowiercący. Znaczy to, że podczas budowy nie jest wymagane stworzenie przestrzeni, w której umieścimy dany łącznik. Zamiast tego zostanie od wprowadzony prosto w materiał.

Różne warianty wytrzymałych wkrętów farmerskich

Prezentowane w naszej ofercie elementy występują w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu poszczególne wkręty farmerskie mogą być użyte z wieloma materiałami, nie wyróżniając się na ich tle. Każdy z naszych produktów z tej kategorii posiada w zestawie podkładkę z EPDM oraz powłokę cynkową, chroniącą je przed korozją, spowodowaną negatywnym działaniem wody oraz powietrza. Dzięki temu znacznie zwiększa się wytrzymałość każdego elementu, a połączone z jego użyciem materiały zachowują swoje oryginalne właściwości.

Solidne elementy łączeniowe dostępne już dziś

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości elementów łącznikowych, które zapewnią trwały i bezpieczny montaż blach i blachodachówek do podłoża drewnianego, trafili Państwo w dziesiątkę! Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wkręty farmerskie nie tylko doskonale sprawdzą się w różnych konstrukcjach, ale także wytrzymają nawet bardzo silne zmiany warunków atmosferycznych. W przypadku planowanej budowy lub remontu radzimy nie czekać i już dziś zamówić wymaganą ilość tych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl