Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wkręty do metalu i pokryć dachowych

Podczas budowy domu, stodoły, szopy czy dowolnego innego budynku, zawsze należy pomyśleć o tym, by był on zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. W tym celu tworzymy jak najlepsze pokrycie dachowe, które nie pozwoli na dostanie się do środka deszczu, śniegu czy nawet wiatru. Właściwy rodzaj materiału nie jest jednak wystarczający, by prawidłowo ochronić obiekt. Niezwykle ważne jest także użycie odpowiednich wkrętów, przystosowanych do rodzaju metalu zastosowanego podczas konstrukcji.

 WSDST Wkręt samowiercący drewno-stal 6,3x60 / 200szt. WSDST Wkręt samowiercący drewno-stal 6,3x60 / 200szt.
Producent: Wkręt- met
Cena: 77,00 zł (netto: 62,60 zł )
szt.
zobacz więcej
WSDSK  Wkręt samowiercący drewno-stal 4,8x32 / 500szt. WSDSK Wkręt samowiercący drewno-stal 4,8x32 / 500szt.
Producent: Wkręt- met
Cena: 65,24 zł (netto: 53,04 zł )
szt.
zobacz więcej
WSDSK  Wkręt samowiercący drewno-stal 4,8x50 / 250szt. WSDSK Wkręt samowiercący drewno-stal 4,8x50 / 250szt.
Producent: Wkręt- met
Cena: 46,21 zł (netto: 37,57 zł )
szt.
zobacz więcej

Należy wybrać właściwe wkręty

Wybierając odpowiednie wkręty do pokryć dachowych należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich długość, aby mieć pewność, że będą one wystarczające do wykorzystanej technologii oraz materiałów. Metalowe elementy poszycia mogą charakteryzować się nieco innymi wymiarami, przez co cała konstrukcja będzie wymagała nieco innych narzędzi. Jednak ze względu na występujące najczęściej parametry, przygotowaliśmy ofertę dopasowaną dokładnie do każdego rodzaju obiektów.

Prezentowane elementy dokładnie pasują do różnych pokryć dachowych

Prezentowane w naszej ofercie samowiercące wkręty do metalu doskonale sprawdzają się podczas montażu w konstrukcjach drewnianych. Dzięki temu możliwe jest ich użycie pomiędzy różnymi warstwami bez konieczności korzystania z dodatkowych przejściówek, kołków i innych elementów. Z zawartymi w naszej ofercie produktami można zatem stworzyć doskonałe i w pełni bezpieczne pokrycie dachowe, które zapewni użytkownikom budynku odpowiednie warunki przez wiele lat, chroniąc przed wieloma czynnikami zewnętrznymi.

Doskonałe łączenie elementów metalowych poszycia

Wszystkim osobom zainteresowanym odpowiednim wykonaniem pokrycia dachowego w swoim domu, altanie czy jakimkolwiek innym obiekcie budowlanym, zdecydowanie polecamy nasze samowiercące wkręty do metalu oraz drewna. Każda konstrukcja stanie się z nimi znacznie łatwiejsza do wykonania, a ich doskonała jakość zapewni solidne zabezpieczenie na lata. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat określonych produktów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl