Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Podstawa słupa PST

 Podstawa słupa PST 100 Podstawa słupa PST 100
Producent: Domax
Cena: 22,97 zł (netto: 18,67 zł )
szt.
zobacz więcej
 Podstawa słupa PST 120 Podstawa słupa PST 120
Producent: Domax
Cena: 23,28 zł (netto: 18,93 zł )
szt.
zobacz więcej
 Podstawa słupa PST 140 Podstawa słupa PST 140
Producent: Domax
Cena: 24,59 zł (netto: 19,99 zł )
szt.
zobacz więcej
 Podstawa słupa PST 70 Podstawa słupa PST 70
Producent: Domax
Cena: 20,80 zł (netto: 16,91 zł )
szt.
zobacz więcej
 Podstawa słupa PST 75 Podstawa słupa PST 75
Producent: Domax
Cena: 20,15 zł (netto: 16,38 zł )
szt.
zobacz więcej
 Podstawa słupa PST 90 Podstawa słupa PST 90
Producent: Domax
Cena: 22,15 zł (netto: 18,01 zł )
szt.
zobacz więcej

Dostępne są różne wymiary naszego produktu

Prezentujemy Państwu doskonałe elementy konstrukcyjne, które pomogą w stworzeniu najwyższej jakości obiektów. Nasze podstawy słupów drewnianych występują w wielu różnych wymiarach, w pełni dostosowanych do parametrów umieszczanych w nich części. Aby zapewnić odpowiednie warunki montażu, również dolna, umieszczana w fundamencie część dostępna jest w kilku wariantach różniących się długością. Dzięki temu możliwe jest stworzenie unikalnych konstrukcji, które będą jednocześnie wytrzymałe oraz estetyczne.

Wysoka odporność każdej podstawy słupa

Widoczne w naszej ofercie podstawy słupów drewnianych wykonane są z ocynkowanej stali. Dzięki temu są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, które w innych elementach mogłyby rozpocząć proces powstawania korozji. Produkty te są używane również po to, by chronić zamontowaną w nich część przed nadmiernym działaniem pochodzącej z gruntu wilgoci. W innym wypadku mogłaby ona uszkodzić drewno i rozpocząć procesy rozkładu, prowadząc tym samym do znacznego zmniejszenia wytrzymałości materiału, a w efekcie nawet do jego pękania.

Elementy metalowe zabezpieczą konstrukcję drewnianą

Każdy z prezentowanych w naszej ofercie elementów jest wielokrotnie sprawdzany, aby zapewnić naszym Klientom zakup najlepszej jakości łączników. Nie inaczej jest w przypadku stalowych podstaw słupów. Produkty te stosowane są w wielu ciekawych realizacjach, stale zyskując sławę wśród architektów oraz ekspertów w branży budowlanej. Zapraszamy zatem do ich zakupu, a w przypadku jakichkolwiek pytań również do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać odpowiedni model.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl