Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kotwy chemiczne

Proponujemy Państwu profesjonalną chemię budowlaną, przeznaczoną do trwałego i nieinwazyjnego mocowania elementów. W naszym asortymencie znajdują się kotwy chemiczne, które stanowią alternatywę dla kołków rozporowych. Dzięki tym produktom można uzyskać wytrzymałe wiązania o dużej nośności, bez naruszania struktury surowców.

Oferujemy kotwy chemiczne poliestrowe oraz winylowo-estrowe, przeznaczone do łączenia wyrobów stalowych z betonowym podłożem, na przykład balustrad, barierek czy uchwytów. Przygotowaliśmy też specjalne preparaty do cegły dziurawki, czyli materiału o nierównej, pełnej otworów strukturze. Można u nas zakupić również potrzebne akcesoria do tego rodzaju zespoleń, na przykład tuleje siatkowe wykonane z nylonu.

Mocowania chemiczne mają bardzo wiele zalet, przede wszystkim nie wywołują naprężeń materiału, nie grożą też wyłamaniem lub poluzowaniem, jak w przypadku tradycyjnego kołka. Pozwalają bezpiecznie zamocować wybrane elementy do różnych typów podłoża. W celu dokonania zakupu, zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Dokładne mocowanie dzięki kotwom chemicznym

Aby mieć pewność, że powieszone na ścianie telewizor, szafka oraz różnorodne obrazy utrzymają się bez dotkliwych konsekwencji możemy zastosować różnorodne materiały. W przypadku ścian z materiałów porowatych lub cegły dziurawki zwykle niezbyt dobrze sprawdzają się standardowe kołki rozporowe. Dzieje się tak, gdyż są one zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywać się przede wszystkim w twardych materiałach i uniemożliwiać wyciągnięcie ich. W tego typu materiałach znacznie lepiej jest wykorzystać kotwy chemiczne, które bez problemu utrzymają się w określonym miejscu.

Posiadamy kompletne zestawy akcesoriów

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wszystko to, czego potrzeba by móc zawiesić na porowatej ścianie różne, nawet ciężkie akcesoria. Posiadamy w ofercie kotwy chemiczne poliestrowe oraz winylowo-estrowe, charakteryzujące się łatwym aplikowaniem oraz doskonałą trwałością. W naszym sklepie znajdą Państwo również specjalny mieszacz do ładunków żywicznych i przede wszystkim tuleje siatkowe nylonowe. Zastosowanie ich jest niezbędne, by można było w odpowiedni sposób wykorzystać pełnię właściwości prezentowanych produktów.

Chętnie podzielimy się informacjami

Jeśli posiadają Państwo w domu lub biurze ściany z materiałów porowatych lub cegły dziurawki i potrzebują Państwo wykorzystać je do zawieszenia dowolnego mebla lub różnych akcesoriów, proponujemy skorzystanie z kotew chemicznych w naszej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat ich działania prosimy o kontakt drogą mailową, telefoniczną lub za pomocą specjalnego formularza. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat każdego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl