Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kotwy chemiczne

Niektóre materiały budowlane odznaczają się wysoką porowatością, przez co znacznie trudniej umieścić w nich śruby lub wkręty, dzięki którym moglibyśmy zawiesić obrazy, szafki lub cięższe elementy wiszące. W tym celu wykorzystuje się specjalne kotwy chemiczne, które pozwolą zachować maksymalną wytrzymałość materiału, wypełniając niewielkie przestrzenie w warstwie konstrukcyjnej. W ten sposób uzyskujemy doskonałe zabezpieczenie, zapewniające znacznie lepszą trwałość niż w przypadku kołków rozporowych.

Dokładne mocowanie dzięki kotwom chemicznym

Aby mieć pewność, że powieszone na ścianie telewizor, szafka oraz różnorodne obrazy utrzymają się bez dotkliwych konsekwencji możemy zastosować różnorodne materiały. W przypadku ścian z materiałów porowatych lub cegły dziurawki zwykle niezbyt dobrze sprawdzają się standardowe kołki rozporowe. Dzieje się tak, gdyż są one zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywać się przede wszystkim w twardych materiałach i uniemożliwiać wyciągnięcie ich. W tego typu materiałach znacznie lepiej jest wykorzystać kotwy chemiczne, które bez problemu utrzymają się w określonym miejscu.

Posiadamy kompletne zestawy akcesoriów

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wszystko to, czego potrzeba by móc zawiesić na porowatej ścianie różne, nawet ciężkie akcesoria. Posiadamy w ofercie kotwy chemiczne poliestrowe oraz winylowo-estrowe, charakteryzujące się łatwym aplikowaniem oraz doskonałą trwałością. W naszym sklepie znajdą Państwo również specjalny mieszacz do ładunków żywicznych i przede wszystkim tuleje siatkowe nylonowe. Zastosowanie ich jest niezbędne, by można było w odpowiedni sposób wykorzystać pełnię właściwości prezentowanych produktów.

Chętnie podzielimy się informacjami

Jeśli posiadają Państwo w domu lub biurze ściany z materiałów porowatych lub cegły dziurawki i potrzebują Państwo wykorzystać je do zawieszenia dowolnego mebla lub różnych akcesoriów, proponujemy skorzystanie z kotew chemicznych w naszej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat ich działania prosimy o kontakt drogą mailową, telefoniczną lub za pomocą specjalnego formularza. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat każdego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl